Arayaa Vea Vernice

Obrazek autorstwa mojej przyjaciółki Kasi :)
Spokojna, cicha, miła, zawsze pozytywna, urocza i przyjacielska. Piękna i czarująca. Punktualna, wzorowa, odważna, honorowa, uprzejma, troskliwa, kochająca, romantyczna, ambitna, lojalna, inteligentna, kreatywna, oryginalna.  A przy tym niesamowicie skromna. Cała ja.


 A teraz na serio. 

"But I wanna dream. 
I wanna dream.
Leave me to dream."
Imagine Dragons- Dream

Ten cytat mówi chyba wszystko o mnie. Jestem człowiek zbudowanym z marzeń, celów i niewiadomych. Żyje w swoich marzeniach, mam cele, a jednocześnie nie wiem kim jestem i gdzie jestem. Zagubiona. Marzycielska. Ambitna.

Jestem całkowicie uzależniona od kilku rzeczy: książek, pisarstwa, filmów, harcerstwa, czekolady i kawy.  Gdyby się dało żywiłabym się tylko książkami. Pisanie pozwala znaleźć mi się w innym świecie, świecie który sama tworzę. Filmy są po prostu niesamowite same w sobie. Jednym z moich marzeń jest nagrać film. Na swoim koncie mam póki co tylko jeden 30- sekundowy filmik na podstawie książki. Harcerstwo.- czysta magia. Prawie cztery lata minęły jak jeden dzień. Kocham te noce gdy wszyscy razem siadamy przy ognisku i śpiewamy, i znikają wszystkie smutki i troski. Szary mundur pachnący jeszcze lasem i dymem po poprzednim obozie. Nigdy nie chciałam być harcerką. Raz dostałam ulotkę z datą zbiórki. Uznałam, że w sumie jak raz pójdę nic się nie stanie, a może mi się spodoba. No i się spodobało. Mija czwarty rok, mam swój zastęp i nie wyobrażam sobie mojego życia bez harcerstwa. Czekolada. Jem ją nałogowo. Ciemną, mleczną, z orzechami, czy karmelem. Każdą. I nie umiem tego wyjaśnić. Może tylko stwierdzeniem, że czekolada nie pyta, czekolada rozumie. Kawa. Zawsze myślałam, że jest obrzydliwa. A potem w moim życiu pojawiło się latte, karmelowe latte, mocha i wszystkie te pyszne odmiany. Jedak zwykłej ciemnej lub białej kawy nie tknę. Tego też nie potrafię wytłumaczyć.

Jestem fanką The Rolling Stones, Nickelback, LemON i Kamila Bednarka oraz wielu innych różnych zespołów i wokalistów. Szaleje za książkami J.K. Rowling, Suzanne Collins oraz Alexandry Bracken. Moja skromna kolekcja książek wynosi około 90 pozycji, chociaż przeczytałam wiele więcej.

A teraz piszę i gonię za marzeniami, by mi nie uciekły gdy się obrócę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Theme by violette